BELGELERİMİZ

01.pdf

Belgeyi indirmek için ikona tıklayın.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Organizasyon Sağlık Tedbiri

Organizasyon hizmeti almak isteyen kurum ve kuruluşların talep ve ihtiyaçlarını karsılamak üzere YAMAN İSTANBUL AMBULANS SERVİSİ olarak etkinliğin ve hizmet verilecek yerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamak gerekli bilgilerle ve teklifleri ile taraflara dönüş yapmaktadır.

Festival, konser, plaj, piknik, spor merkezleri ve aktiviteleri, seminerler, özel davetler vb. gibi organizasyonlarda sağlık hizmetini yönetmeliğe uygun standartlara sahip acil yardım ambulans , hasta nakil ambulans ve revir hizmetleri ile acil sağlık hizmeti sunmaktayız.

MEDİKAL ESKORT

Hasta yakınlarımızın ve üst düzey kuruluş yöneticilerinin talepleri doğrultusunda sağlıklı ve güvenli şekilde hastane nakilleri havayolu ve karayolu, seyahatlerini veya iş gezilerinizde doktor veya paramedik refakatinde sivil medikal ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz Sağlık Bakanlığına kayıtlı olup gerekli kimlik kartları mevcuttur.

REVİR HİZMETİ

Sağlık hizmetleri ve ilk yardım hizmetlerinin planlandığı ve uygulandığı sağlık birimleridir. Kuruldukları yerlere göre farklı türde sağlık hizmetlerini yerine getiren revirlerin, alışveriş merkezleri (AVM), toplu konutlar, okullarda ve şantiyelerde hizmetlerini sağlamaktayız.

Görevlendilecek personelin branşına veya iş yerinin talepleri doğrultusunda değişkenlik gösteren revir hizmeti kurulumu yapılmaktadır.

AVM REVİR HİZMETİ

YAMAN İSTANBUL AMBULANS olarak Alışveriş merkezleri içerisindeki revir hizmetlerinde avm çalışanlarının ve ziyaretçilerin acil durumlarda en hızlı ve etkin şekilde ilk müdahalelerinin yapılması , hastaya acil müdahelesi gereken durumlarda en yakın ve en uygun hastaneye sevk işlemlerinin sağlanması ve tüm revir başvurularını protokol defterine kaydının yapılması hizmetlerini yerine getirirler ve yönetim ile paylaşılır.

ŞANTİYE REVİR HİZMETİ

YAMAN İSTANBUL AMBULANS olarak Şantiyelerde oluşabilecek kazalar için hazırda bulunan revir veya sağlık ekiplerimiz ile herhangi bir tehlike durumunda anında acil sağlık hizmetleri ve müdahelede destek sağlanır. sağlık kuruluşuna sevki sağlanması gereken durumlarda en yakın ve en uygun hastaneye sevk işlemlerinin sağlanması ve tüm revir başvurularını protokol defterine kaydının yapılması hizmetlerini yerine getirirler ve yönetim ile paylaşılır.

TOP UA-110798721-1